CitoNet - białe tło.gif

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem CitoNet Szczecin Sp. z o.o. - spółki należącej do Grupy TZMO, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. refundacji

Nr referencyjny:
GT_CN_SZ_SR_09_21
Spółka:
CitoNet Szczecin Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Szczecin / Poland
Data ważności oferty:
2021-10-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • telefoniczna obsługa klientów indywidualnych,
  • przyjmowanie zamówień i rejestracja w systemie  EZWM,
  • sprzedaż bezpośrednia,
  • wystawianie faktur sprzedażowych.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta ( konieczny numer nadany przez KIF), technik farmacji, magister farmacji, pielęgniarka lub wykształcenie średnie z ukończonym  kursem (do 10.02.09 r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych, mile widziane,
  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
  • doświadczenie w obsłudze klienta bezpośredniego,
  • systematyczność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację zadań.

TO OFERUJEMY:

  • pracę w godzinach 8:00-16:00,
  • bezpieczne i komfortowe warunki wykonywania pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo (ok. 1,5 roku),
  • świadczenia pozapłacowe (m. in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, karta sportowa OK System),
  • ciekawa i pełna wyzwań praca w nowoczesnej organizacji.