CitoNet - białe tło.jpg

W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek CitoNet w Polsce, specjalizujących się w kompleksowych usługach sterylizacji, prania i wynajmu dla placówek medycznych, poszukujemy odpowiedniego kandydata do pracy w Warszawie na stanowisko:

Stanowisko:

Inżynier Utrzymania Ruchu

Nr referencyjny:
GT/CN/W/IUR/05/19
Spółka:
CitoNet - Warszawa Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Warszawa / Polska
Data ważności oferty:
2019-05-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń w pralni i sterylizatorni
  • dokonywanie napraw, konserwacji oraz remontów maszyn i urządzeń
  • analiza przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących ewentualne uszkodzenia
  • wprowadzanie rozwiązań zwiększających efektywność urządzeń i organizacji pracy
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki elektryka, automatyka, mechanika, elektronika)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • posiadanie uprawnień typu E i D w zakresie urządzeń elektroenergetycznych i wysokociśnieniowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność dokonywania napraw maszyn i analizy przyczyn ich powstawania
  • znajomość automatyki przemysłowej maszyn
  • umiejętność pracy pod presją czasu

OFERTA:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • świadczenia pozapłacowe
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawa i odpowiedzialna praca w nowoczesnej organizacji
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realna możliwość awansu  w strukturach Grupy TZMO