CitoNet - białe tło.jpg

W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek CitoNet w Polsce specjalizujących się w kompleksowych usługach sterylizacji, prania i wynajmu dla placówek medycznych, poszukujemy odpowiednich kandydatów do pracy w nowoczesnej pralni w Warszawie na stanowisko:

Stanowisko:

Brygadzista

Nr referencyjny:
GT/CN/W/LZ/07/18
Spółka:
CitoNet - Warszawa Sp z o.o.
Miejsce pracy:
Warszawa / Polska
Data ważności oferty:
2018-10-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • organizacja i nadzorowanie pracy podległych pracowników na poszczególnych zmianach
  • zapewnienie najwyższej jakości oraz terminowości świadczonych usług
  • nadzorowanie eksploatacji urządzeń i wyposażenia, znajdującego się w pralni zgodnie z wytycznymi
  • wdrażanie przyjętych zasad współpracy z poszczególnymi klientami

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • wytrzymałość i gotowość do pracy fizycznej,
  • dbałość o higienę i wysoka świadomość w tym zakresie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność obsługi komputera.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów pralniczych.

OFERTA:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dwuzmianowy system czasu pracy,
  • świadczenia socjalne np. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, świąteczne świadczenia pieniążne
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • ciekawa i odpowiedzialna praca w nowoczesnej pralni,
  • możliwość rozwoju zawodowego.