cropped-citonet_logo.png

W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek CitoNet w Polsce specjalizujących się w kompleksowych usługach sterylizacji, prania i wynajmu dla placówek medycznych, poszukujemy odpowiednich kandydatów do pracy w nowoczesnej pralni w Warszawie na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. technicznych

Nr referencyjny:
GT/CN/W/PT/10/18
Spółka:
CitoNet-Warszawa Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Warszawa, ul. Banacha / Polska
Data ważności oferty:
2018-12-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Zapewnienie prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania parku maszynowego, instalacji technicznych oraz ciągu produkcyjnego
- Diagnozowanie i usuwanie usterek technicznych
- Współudział w analizowaniu przyczyn awarii oraz podejmowanie działań zapobiegających
- Prowadzanie prac konserwacyjno-remontowych oraz udział w opracowywaniu harmonogramów konserwacji i przeglądów
- Współpracę z serwisami zewnętrznymi
- Aktualizację dokumentacji technicznej urządzeń oraz budynku
- Współudział w realizacji inwestycji i modernizacji zakładu
- Współpracę z pracownikami innych działów

- wykształcenie min. średnie techniczne (elektryczne, elektroniczne, automatyczne, mechaniczne)
- doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu lub dziale obsługi technicznej
- Uprawnienia SEP
- Umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych, mechanicznych oraz rysunku technicznego
- Umiejętność obsługi komputera
- prawo jazdy kat. B
- Zaangażowanie i odpowiedzialność
- Doświadczenie w serwisie urządzeń pralniczych, prasowalniczych lub urządzeniach procesu sterylizacji - mile widziane
- Umiejętność szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych w warunkach produkcyjnych

OFERTA:

- Szeroki pakiet socjalny
- Umowę o pracę
- Stabilne zatrudnienie
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - szkolenia, kursy
- Miłą atmosferę i ciekawe środowisko pracy