cropped-citonet_logo.png

W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek CitoNet w Polsce, specjalizujących się w kompleksowych usługach sterylizacji, prania i wynajmu dla placówek medycznych, poszukujemy odpowiedniego kandydata do pracy w Warszawie na stanowisko:

Stanowisko:

Wydawca - pracownik/ca pralni

Nr referencyjny:
GT/CN/W/WPP/07/19/PJ
Spółka:
CitoNet Warszawa Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Warszawa, ul. Banacha / Polska
Data ważności oferty:
2019-10-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za przeliczenie, pakowanie i układanie na wózku transportowym asortymentu przekazanego przez klienta, wydanie asortymentu zgodnie z dokumentacją, weryfikację zapisów oraz przygotowanie dokumentacji wysyłkowej.

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • wytrzymałość i gotowość do pracy fizycznej,
  • dbałość o higienę i wysoka świadomość w tym zakresie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność obsługi komputera.

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów pralniczych

OFERTA:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dwuzmianowy system czasu pracy,
  • świadczenia socjalne np. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, świąteczne świadczenia pieniężne
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • ciekawa i odpowiedzialna praca w nowoczesnej pralni,
  • możliwość rozwoju zawodowego.