CitoNet.jpg

W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek CitoNet w Polsce specjalizujących się w kompleksowych usługach sterylizacji, prania i wynajmu dla placówek medycznych, poszukujemy odpowiednich kandydatów do pracy na punkcie pralniczym na terenie Szpitala w Ochojcu - GCM-Górnośląskie Centrum Medyczne na stanowisko:

Stanowisko:

Pracownik punktu pralniczego

Nr referencyjny:
GT/CNKK/PP/09/20
Spółka:
CitoNet Kraków Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Katowice - Ochojec / Poland
Data ważności oferty:
2020-10-31

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłową dystrybucję prania. Zadania obejmują m.in. sortowanie, wydawanie oraz odbiór prania z oddziałów.

PROFIL PRACOWNIKA

  • wykształcenia zawodowego,
  • wytrzymałości i gotowości do pracy fizycznej,
  • dbałości o higienę i wysokiej świadomości w tym zakresie,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • umiejętności obsługi komputera.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów pralniczych.

OFERTA

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • jednozmianowy system czasu pracy,
  • świadczenia socjalne np. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, świąteczne świadczenia pieniężne
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.citonet.pl