W związku z dynamicznym rozwojem obecnie spółka Kosmetyczne Wyroby Bawełniane Sp. z o.o., należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Elektroautomatyk

Nr referencyjny:
GT/KWB/E/10/19
Spółka:
Kosmetyczne Wyroby Bawełniane Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Zelów / Polska
Data ważności oferty:
2019-11-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie ruchu linii technologicznych i urządzeń w zakresie automatyki, pneumatyki, elektroniki;
  • Prowadzenie gospodarki konserwacyjno – remontowej;
  • Diagnostyka i usuwanie awarii w systemach sterowania, napędach elektrycznych oraz urządzeń                   kontrolnych maszyn;
  • Raportowanie prowadzonych prac;
  • Realizacja zadań z utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • wykształcenie min. średnie techniczne o kierunku: elektronik, automatyk, mechatronik lub pokrewne;
  • umiejętność czytania i aktualizowania dokumentacji technicznej;
  • uprawnienia elektryczne do 1 kV w zakresie eksploatacji;
  • gotowość do pracy zmianowej;

Mile widziane:

  • obsługa programu AUTO-CAD, GstarCAD.
  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu;

OFERTA:

  • pracę w przyjemnej atmosferze;
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy;
  • praca w dynamicznym zmontowanym zespole;
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w Grupie TZMO;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pakiet świadczeń socjalnych.