logo Plastica.gif

Obecnie spółka Plastica Sp. z o.o., poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Inżynier ds. infrastruktury technicznej

Nr referencyjny:
GT_P_IIF_05_22
Spółka:
Plastica Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Frydrychowo (powiat golubsko-dobrzyński) / Poland
Data ważności oferty:
2022-06-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wdrażanie i rozwój systemów zarządzania obiektami infrastruktury, weryfikacja jakości działania i prowadzenie optymalizacji uruchamianych oraz rozwijanych systemów, m.in. systemów SCADA, BMS,
  • nadzór nad infrastrukturą elektroenergetyczną – sieć rozdzielcza 15/0,4kV,
  • nadzór nad infrastrukturą, dotyczy: układów wentylacji, przemysłowych systemów chłodniczych,  kotłowni wodnych i parowych, sprężarkowni, sieci gazowej,
  • administracja systemem monitoringu wizyjnego,
  • współtworzenie dokumentacji technicznej,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi i urzędami państwowymi.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość edytorów tekstu i arkuszy kalkulacyjnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • prawo jazdy kat. B
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe
  • mile widziane uprawnienia SEP Grupy 1, 2, 3 (eksploatacja i dozór)

TO OFERUJEMY:

  • pracę w jednym z najnowocześniejszych parków technologicznych w regionie, dostęp do “topowych” technologii,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • kompleksowy proces wdrożenia na stanowisko,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (m.in. ubezpieczenie medyczne OPTUS, oferta wypoczynkowa, program emerytalny),
  • przyjazny, maksymalnie dwuetapowy proces rekrutacji z zaangażowaniem bezpośredniego przełożonego,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w Grupie TZMO.