logo Plastica.gif

Obecnie, do naszej spółki Plastica Sp. z o.o., poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Technik elektroautomatyk

Nr referencyjny:
GT/P/RF/06/22
Spółka:
Plastica Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Frydrychowo (pow. golubsko-dobrzyński) / Poland
Data ważności oferty:
2022-06-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie ruchu linii technologicznych i urządzeń
  • prowadzenie gospodarki konserwacyjno-remontowej
  • planowanie i dozór przeglądów i remontów maszyn
  • prowadzenie, nadzór i tworzenie dokumentacji

NASZE WYMAGANIA:

  • średnie techniczne technik elektroautomatyk, inne pokrewne
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w Dziale Technicznym
  • uprawnienia eksploatacji i dozoru urządzeń elektrycznych  o napięciu nie wyższym niż 1kV
  • umiejętność czytania i sporządzania rysunku technicznego.

TO OFERUJEMY:

  • praca w jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w regionie
  • rzetelne i metodyczne wprowadzenie na nowe stanowisko
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w systemie I-zmianowym
  • szeroki pakiet benefitów m.in. ubezpieczenie medyczne OPTUS, dofinansowanie do karnetów sportowych Medicover Sport, program emerytalny, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, liczne dofinansowania np. do wypoczynku pracownika)
  • przyjazny maksymalnie dwuetapowy proces rekrutacji z zaangażowaniem bezpośredniego przełożonego