logo Plastica.gif

W związku z dynamicznym rozwojem, spółka Plastica Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Referent/Specjalista ds. płac

Nr referencyjny:
GT_P_SDP_05_22
Spółka:
Plastica Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Frydrychowo  / Poland
Data ważności oferty:
2022-06-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wprowadzanie i kontrola raportów pracy pracowników produkcyjnych,
  • kontrola ewidencji czasu pracy pracowników produkcyjnych z raportami pracy, wnioskami urlopowymi i innymi dokumentami,
  • naliczanie wynagrodzeń i zasiłków chorobowych oraz innych świadczeń ZUS dla pracowników produkcyjnych,
  • sprawdzanie poprawności  naliczenia wszystkich składników będących podstawą  sporządzenia listy płac z danymi źródłowymi,
  • wprowadzanie dodatkowych danych i potrąceń,
  • sprawdzanie naliczenia składek ZUS i zaliczki na podatek,
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
  • rozliczanie roczne podatku dochodowego od osób fizycznych.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, prawne lub pokrewne,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych,
  • praktyczna znajomość zasad dotyczących rozliczania czasu pracy,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość oprogramowania MS Office – w szczególności Excel,
  • mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego TETA.

TO OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, PPE, dofinansowanie do przedszkoli, żłobków,
  • pracę w profesjonalnej atmosferze,
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.