W związku z dynamicznym rozwojem obecnie spółka FK Pollena Ewa SA, należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Mechanik

Nr referencyjny:
GT/PE/M/07/20
Spółka:
FK Pollena Ewa SA
Miejsce pracy:
Zelów / Poland
Data ważności oferty:
2020-08-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • utrzymanie ruchu linii technologicznych i urządzeń w zakresie automatyki, pneumatyki, elektroniki,
  • prowadzenie gospodarki konserwacyjno-remontowej,
  • diagnostyka i usuwanie awarii w systemach sterowania, napędach elektrycznych oraz urządzeń kontrolnych maszyn,
  • raportowanie prowadzonych prac,
  • organizacja, realizacja i zabezpieczenie pracy maszyn i urządzeń na wydziale produkcyjnym.
  • przygotowywanie maszyn dla kolejnej zmiany produkcyjnej.
  • wykonywanie remontów i przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z planem.

PROFIL PRACOWNIKA

  • wykształcenie średnie techniczne o kierunku: elektronik, automatyk, mechatronik lub pokrewne,
  • umiejętność czytania i aktualizowania dokumentacji technicznej,
  • półroczne doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,
  • mile widziane uprawnienia elektryczne do 15 kV w zakresie eksploatacji,
  • książeczka sanitarno – epidemiologiczna.

W ZAMIAN PROPONUJEMY PRACĘ, KTÓRA BĘDZIE:

  • ciekawa i pełna wyzwań,
  • stabilna – jesteśmy na rynku już od 69 lat, zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat,
  • przyjazna – taką mamy atmosferę,
  • profesjonalna – tacy są nasi pracownicy,
  • obfita w benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, III filar emerytalny, dofinansowanie przedszkoli, żłobków),
  • rozwojowa – u nas masz możliwość udziału w szkoleniach, awansu.