Logo_Pollena_Ewa.jpg

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie spółka FK Pollena Ewa SA, należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości

Nr referencyjny:
GT_PE_SKJ_09_21
Spółka:
Pollena Ewa S.A.
Miejsce pracy:
Zelów / Poland
Data ważności oferty:
2021-10-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie analiz i ocen zgodnie z procedurami,
  • pobieranie prób do badań,
  • wykonywanie badań mikrobiologicznych,
  • sporządzanie zapisów, dokumentacji związanej z prowadzonymi pracami i analizą danych.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki chemiczne lub pokrewne,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym,
  • umiejętności analityczne,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

TO OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze,
  • benefity  (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, III filar emerytalny, dofinansowanie przedszkoli, żłobków)
  • realną możliwość awansu  w strukturach Grupy TZMO.