Obecnie Bella Sp. z o.o., firma produkcyjna należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. BHP

Nr referencyjny:
GT/SBHP/06/19/PJ
Spółka:
Bella Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2019-09-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Monitorowanie stanu BHP, przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych, okresowych w dziedzinie BHP, PPOŻ oraz I pomocy przedlekarskiej
  • Opracowywanie i monitorowanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • Ocena poziomu bezpieczeństwa maszyn
  • Współpraca w zakresie wdrażania normy ISO 45001:2018 dotyczącej systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy
  • Opracowywanie procedur i instrukcji BHP
  • Sprawozdawczość do GUS
  • Przygotowywanie dla Zarządu raportów, analiz, statystyk z zakresu BHP
  • Dobór właściwych środków ochrony zbiorowej i indywidualnej
  • Budowanie i ciągłe doskonalenie kultury bezpieczeństwa oraz współpraca z pozostałymi działami w tym zakresie

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Praktyczna znajomość przepisów BHP, PPOŻ.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office(Word Excel)
  • Samodzielność w realizacji zadań i bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność egzekwowania wdrożonych procedur na rożnych poziomach organizacji
  • Znajomość j. angielskiego - poziom średnio zaawansowany

Preferowane doświadczenie w pracy w branży Automotive lub elektronicznej (RTV,AGD)

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realna możliwość awansu w strukturach Grupy TZMO