Obecnie SERWIS MEDYCZNO-PROJEKTOWY Sp. z o.o. – spółka handlowa z GRUPY TZMO - dystrybutor sprzętu i wyrobów medycznych do placówek służby zdrowia, aptek, sklepów medycznych, domów pomocy społecznej oraz klienta indywidualnego poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Sprzedawca w sklepie medycznym

Nr referencyjny:
GT/SMP/SSM/04/19
Spółka:
SERWIS MEDYCZNO-PROJEKTOWY Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Chełmno / Polska
Data ważności oferty:
2019-05-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzedaż materiałów medycznych, towarów refundowanych
  • wystawianie dokumentów handlowych
  • kompleksowa obsługa klienta, doradztwo medyczne

  • wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta (konieczna rejestracja     w KIF), technik farmacji, magister farmacji, pielęgniarstwo lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.09r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych
  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • doświadczenie w obsłudze klienta bezpośredniego
  • komunikatywność
  • otwartość
  • samodzielność
  • odpowiedzialność

OFERTA:

  • pensja podstawowa + prowizja od sprzedaży
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia