Tricomed.jpg

TZMO SA to wiodący producent i dostawca artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Posiadamy 54 firmy w Polsce i za granicą, w których zatrudniamy ponad 7300 pracowników. Jesteśmy obecni na obszarze zamieszkałym przez 1/3 ludności świata. Nasze marki dostępne są na 65 rynkach – w Europie, Azji, Afryce, Ameryce i Australii.

Obecnie spółka Tricomed SA, należąca do Grupy TZMO, specjalizująca się w produkcji biomateriałów poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Koordynator sekcji wyrobów kosmetycznych

Nr referencyjny:
GT/T/KSWK/08/18/PJ
Spółka:
TRICOMED SA
Miejsce pracy:
Łódź / Polska
Data ważności oferty:
2018-10-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kreowanie nowych rozwiązań w zakresie rozwoju wyrobów kosmetycznych
  • analizowanie danych z rynku pod kątem wprowadzania nowych wyrobów
  • opracowywanie receptur nowych wyrobów w zakresie kosmetyki do ciała i włosów
  • modernizacja receptur zgodnie z aktualnymi trendami
  • tworzenie dokumentacji z prowadzonych prac badawczych oraz niezbędnej dokumentacji techniczno-technologicznej
  • nadzór i koordynowanie prac działu wyrobów kosmetycznych w tym terminowość realizacji zamówień
  • nadzór i koordynowanie prac związanych z  wdrażaniem nowych produktów i technologii

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: biotechnologia, kosmetyka)
  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze projektowania wyrobów kosmetycznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • wysokie zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realna możliwość awansu  w strukturach Grupy TZMO