logo Grupa TZMO.jpg

Obecnie spółka Tricomed SA, należąca do Grupy TZMO, specjalizująca się w produkcji biomateriałów poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Mistrz zmiany- Brygadzista

Nr referencyjny:
GT/T/MZ/05/19
Spółka:
Tricomed SA
Miejsce pracy:
Łódź / Polska
Data ważności oferty:
2019-09-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem,
  • monitorowanie zgodności realizacji produkcji z ustalonymi planami produkcyjnymi,
  • współudział w tworzeniu technologii produkowanych wyrobów,
  • nadzór nad jakością wytwarzanych wyrobów,
  • analiza wyników badań oraz zgłaszanie propozycji działań zmierzających do ich poprawienia,
  • bieżące rozliczanie produkcji, surowców i opakowań
  • obsługa linii produkcyjnej
  • obsługa maszyn i urządzeń

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe preferowany kierunek włókienniczy
  • umiejętność pracy zespołowej i umiejętności organizacyjne

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realna możliwość awansu  w strukturach Grupy TZMO