Tricomed.jpg

Obecnie spółka Tricomed SA, należąca do Grupy TZMO, specjalizująca się w produkcji biomateriałów poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Nr referencyjny:
GT/T/SSM/05/19
Spółka:
TRICOMED SA
Miejsce pracy:
Łódź / Polska
Data ważności oferty:
2019-05-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udział w kreowaniu i rozwoju strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami poprzez profesjonalną obsługę
  • współpraca z dostawcami
  • przygotowanie ofert handlowych, prezentacji i materiałów reklamowych
  • prowadzenie szkoleń produktowych
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

PROFIL PRACOWNIKA:

    • wykształcenie wyższe
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • znajomość pakietu MS Office
    • posiadanie prawa jazdy kat. B
    • systematyczność i determinacja w realizacji celów
    • doskonała organizacja pracy własnej

    Mile widziane:

    • doświadczenie w obszarze handlu
    • znajomość drugiego języka obcego

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realna możliwość awansu  w strukturach Grupy TZMO