tricomed.png

Obecnie TRICOMED SA, spółka należąca do Grupy TZMO, specjalizująca się w produkcji biomateriałów poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Technolog

Nr referencyjny:
GT/T/T/10/19
Spółka:
Tricomed SA
Miejsce pracy:
Łódż / Polska
Data ważności oferty:
2019-11-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad wdrażaniem nowych technologii i produkcji
  • kontrola i dobór narzędzi do produkcji
  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej produktów
  • współudział w opracowywaniu kalkulacji technicznego wytworzenia produktów
  • współudział w pracach zespołu realizującego projekty badawczo-rozwojowe
  • planowanie i przeprowadzanie walidacji/rewalidacji procesów i urządzeń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • opracowywanie dokumentacji dotyczących kwalifikacji i walidacji
  • opracowywanie/ aktualizacja procedur, instrukcji działu oraz GPW

  • wykształcenie wyższe o profilu mechanika i budowa maszyn, technologia wytwarzania, zarządzanie produkcją lub pokrewnym technicznym
  • roczne doświadczenie w dziale technologicznym
  • umiejętność samodzielnego opracowywania dokumentów
  • rzetelność i umiejętność analitycznego myślenia

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (branża medyczna)
  • znajomość metod walidacyjnych oraz procesów produkcyjnych
  • znajomość ISO 9001 i ISO 13485

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realna możliwość awansu  w strukturach Grupy TZMO