TZMO Deutschland GmbH.jpg

TZMO Deutschland GmbH jest częścią Grupy TZMO - wiodącego europejskiego producenta i dostawcy artykułów sanitarnych, kosmetyków i wyrobów medycznych na światowy rynek. TZMO powstało w 1951 roku w Polsce, Europie. Od 67 lat spełniamy najbardziej wymagające potrzeby naszych cennych Klientów i Partnerów, dostarczając najwyższej jakości produkty, które są dostępne na 6 kontynentach i są dystrybuowane na 80 rynków. Dziś Grupa TZMO składa się z 58 firm w 18 krajach i zatrudnia ponad 8600 osób na całym świecie. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Stanowisko:

FULL STACK DEVELOPER

Nr referencyjny:
GT/TD/FSD/08/20
Spółka:
TZMO Deutschland GmbH
Miejsce pracy:
Biesenthal / Niemcy
Data ważności oferty:
2020-09-30

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • integracja systemów informatycznych istotnych dla dalszego rozwoju i sukcesu firmy w obszarach logistyki, płatności, CMS, ERP, CRM, procesów przychodzących i wychodzących z i do innych systemów,
  • tworzenie interfejsów do usługodawców w obszarach B2B i B2C

PROFIL PRACOWNIKA

  • ukończone studia wyższe w zakresie informatyki lub porównywalna edukacja z obszaru informatyki
  • co najmniej rok doświadczenia w obsłudze interfejsów w oparciu o platformę Low-Code
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doswiadczenie w obsludze konwerterów danych i transferem danych EDI
  • doświadczenie w zakresie REST APIs oraz interfejsów SOAP
  • doświadczenie w obsłudze technologii i budowaniu back-endu
  • umiejętność projektowania, kodowania, debugowania, wdrażania oraz
  • utrzymywania kompletnej aplikacji webowej
  • umiejętność kodowania aplikacji po stronie klienta, administrowania serwerem i bazą danych
  • umiejętność samodzielnej pracy nad projektem
  • zaangażowanie i umiejętność komunikacji w zespole
  • znajomość podstawowych zasad bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych RODO
  • nieustająca ciekawość nowych rozwiązań i gotowość poznawania nowych technologii i nowych obszarów zadań

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie z Lobster Data

W ZAMIAN PROPONUJEMY PRACĘ, KTÓRA BĘDZIE:

  • bezpieczna – zapewniamy środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,
  • stabilna – jesteśmy na rynku już od 21 lat, zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat
  • obfita w benefity
  • ciekawa i pełna wyzwań,
  • przyjazna – taką mamy atmosferę,
  • profesjonalna – tacy są nasi pracownicy,
  • rozwojowa – u nas masz możliwość udziału w szkoleniach, awansu.
  • wykonywana przez większość czasu  poprzez pracę zdalną.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.