Obecnie Wipe&Go Sp. z o.o., firma produkcyjna należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Stanowisko:

Kontroler Jakości

Nr referencyjny:
GT/WG/KJ/07/19
Spółka:
Wipe&Go Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2019-08-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola jakościowa wyrobów w toku produkcji zgodnie z obowiązującym planem kontroli
  • Kontrola odbiorcza i zwalnianie surowców do produkcji w oparciu o oględziny zewnętrzne oraz dokumentację przekazaną przez dostawców
  • Zatwierdzanie zgodności wyrobów z wymaganiami
  • Prowadzenie badań pełnych i niepełnych dla wyrobów gotowych,  prowadzenie badań wyrobów własnych
  • Sporządzenie dokumentacji dotyczącej prowadzonej kontroli
  • Współpraca z innymi działami/pionami w sprawach dotyczących nadzoru nad wyrobami niezgodnymi
  • Wysyłanie próbek wyrobów do badań prowadzonych przez laboratoria zewnętrzne

PROFIL PRACOWNIKA:

  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy opartej o System Zarządania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001 lub PN-EN ISO/IEC 17025
  • Znajomość zasad GMP, GLP i standardu 5S będą dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium.

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • realna możliwość awansu w strukturach Grupy TZMO