Obecnie Wipe&Go Sp. z o.o., firma produkcyjna należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Stanowisko:

Kontroler Jakości

Nr referencyjny:
GT/WG/KJ/10/20
Spółka:
Wipe& Go Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Poland
Data ważności oferty:
2020-11-03

Zakres zadań i obowiązków:

  • Kontrola jakościowa wyrobów w toku produkcji zgodnie z obowiązującym planem kontroli;
  • Kontrola odbiorcza i zwalnianie surowców do produkcji w oparciu o oględziny zewnętrzne oraz dokumentację przekazaną przez dostawców;
  • Zatwierdzanie zgodności wyrobów z wymaganiami;
  • Prowadzenie badań pełnych i niepełnych dla wyrobów gotowych;
  • Sporządzenie dokumentacji dotyczącej prowadzonej kontroli.

Profil Pracownika:

  • Wykształcenie  o profilu technicznym lub chemicznym;
  • Dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych oraz edytorów tekstu;
  • Doświadczenie w pracy opartej o System Zarządania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001 lub PN-EN ISO/IEC 17025;
  • Znajomość zasad GMP, GLP i standardu 5S będą dodatkowym atutem;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium, lub doświadczenie w branży kosmetycznej.

W zamian proponujemy pracę która będzie:

  • bezpieczna – zapewniamy środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,
  • stabilna – jako Grupa TZMO jesteśmy na rynku już od 69 lat, zatrudnimy Cię na umowę o pracę,
  • obfita w benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE, karta sportowa),
  • odpowiedzialna- procesy w których uczestniczysz, mają wpływ na bezpieczeństwo konsumenta,
  • przyjazna – taką mamy atmosferę,