Obecnie do naszej spółki Wipe&Go Sp. z o.o. specjalizującej się w produkcji chusteczek nasączanych poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Pomocnik operatora/Pakowacz

Nr referencyjny:
GT/WG/PP/09/19
Spółka:
Wipe&Go Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2019-10-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości surowców
  • rejestracja wyrobów gotowych w systemie
  • dbałośc o stanowisko pracy

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie zawodowe (preferowane techniczne)
  • chęć i motywacja do pracy
  • gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych

OFERTA:

W ZAMIAN PROPONUJEMY PRACĘ, KTÓRA BĘDZIE:

  • ciekawa i pełna wyzwań,
  • stabilna – jesteśmy na rynku już od 68 lat, zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat,
  • przyjazna – taką mamy atmosferę,
  • profesjonalna – tacy są nasi pracownicy,
  • obfita - w benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, III filar emerytalny, dofinansowanie przedszkoli, żłobków),
  • rozwojowa – u nas masz możliwość udziału w szkoleniach, awansu oraz pracy za granicą.