logo Plastica.gif

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Inżynier Mechanik

Nr referencyjny:
IM/DT/08/2018
Spółka:
Plastica Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Frydrychowo / Polska
Data ważności oferty:
2018-10-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie gospodarki konserwacyjno-remontowej
  • utrzymanie ruchu linii technologicznych i urządzeń
  • organizowanie pracy podległym pracownikom w sposób zapewniający należyte wykorzystanie maszyn, surowców i materiałów
  • prowadzenie, nadzór i tworzenie dokumentacji techniczno-ruchowej maszyn i urządzeń

  • wykształcenie wyższe  techniczne: inżynier mechanik lub pokrewne
  • roczne doświadczenie w pracy w dziale technicznym lub utrzymania ruchu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2
  • uprawnienia elektryczne do 1 kV w zakresie eksploatacji
  • umiejętność obsługi programu AutoCad/Solid Works
  • prawo jazdy kat. B

  • praca w jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w regionie
  • rzetelne i metodyczne wprowadzenie na nowe stanowisko
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych