W związku z dynamicznym rozwojem, spółka Plastica Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Koordynator Działu Gospodarczego

Nr referencyjny:
KDG/DG/02/20
Spółka:
Plastica Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Frydrychowo / Poland
Data ważności oferty:
2020-04-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynowanie pracy Działu Gospodarczego
  • przygotowanie sprawozdań przełożonym wyższego szczebla
  • nadzór nad dokumentacją związaną z czasem pracy (harmonogramy czasu pracy, zlecenia na nadgodziny  itd.)
  • wystawianie skierowań na badania lekarskie dla pracowników Działu Gospodarczego

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: Administracja
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
  • dobra znajomość oprogramowania MS Office (WORD, EXCEL)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość GSUIT

  • praca w jednym z najnowocześniejszych parków technologicznych w regionie
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w Grupie TZMO
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych