logo tzmo.png

Obecnie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Asystent ds. zakupów

Nr referencyjny:
LZ/AZ/10/18
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-10-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnienie dostępności surowców, materiałów i wyrobów w ramach powierzonych kategorii dla ciągłości procesów produkcji i sprzedaży, przy optymalizacji stanów magazynowych i kosztów nabycia
  • zapewnienie poprawności rozliczenia transakcji zakupu i sprzedaży
  • składanie reklamacji, prowadzenie procesu reklamacyjnego i wyjaśnianie niezgodności z dostawcami
  • utrzymanie poprawnych stosunków z dostawcami i klientami zewnętrznymi

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, informatyka
  • znajomość programu Word i Excel, mile widziane Oracle BI, Orable eBS
  • dokładność i dbałość w wykonywaniu zadań
  • komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomośc języka rosyjskiego

OFERTA:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas zastępstwa
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy