Obecnie Bella-Handel Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO zajmująca się prowadzeniem sklepów internetowych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Analityk E-commerce. Na tym stanowisku będziesz współuczestniczyć w analizie, projektowaniu, wdrażaniu oraz rozwoju sklepów internetowych oraz rozwiązań wspierających. Będziesz miał okazję pracować w małym zespole o przyjaznym środowisku pracy, w którym codziennie będziesz podejmował nowe wyzwania, zdobywając cenną wiedzę oraz doświadczenie w branży e-commerce.

Stanowisko:

Analityk E-commerce

Nr referencyjny:
nr ref.: GT/AE/10/18
Spółka:
Bella Handel Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-10-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Inicjowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności sklepów internetowych oraz rozwiązań wspierających
  • Przygotowywanie analiz na potrzeby realizacji bieżących projektów
  • Wsparcie komunikacji projektowej w ramach realizowanych zadań
  • Redagowanie wytycznych dla programistów
  • Analiza, optymalizacja i raportowanie efektywności prowadzonych działań, wskazywanie miejsc wymagających optymalizacji
  • Analiza działań konkurencji

  • Wykształcenie wyższe. Kierunki ekonomiczne lub informatyczne
  • Dobra znajomość MS Excel oraz Google Analytics
  • Znajomość rynku e-commerce
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem PrestaShop lub innym sklepowym
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność rozwiązywania problemów

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi: Google Ads, Tag Manager, Data Studio, Search Console, Merchant Center, Hotjar, Baselinker, Allegro Ads oraz narzędzi marketing automation.
  • Wiedza z zakresu UX, optymalizacji konwersji,
  • Doświadczenie z zakresu SEO / Content Marketingu
  • Znajomość HTML, CSS

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze