Obecnie Bella Handel Sp. z o.o., należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Stanowisko:

Asystent ds. obsługi klienta

Nr referencyjny:
P/BH/SOK/08/18
Spółka:
Bella Handel Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-12-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa infolinii sklepów internetowych Bliżej Ciebie i Matopat 24,
  • udzielanie informacji telefonicznej klientom o realizacji zamówienia i ofercie sklepów internetowych,
  • kontakt mailowy z klientami,
  • tworzenie opisów produktów dostępnych w ofercie sklepów.

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe,
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • doświadczenie w obszarze obsługi klienta,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice.

Mile widziane:

  • zainteresowanie e-commerce.

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • możliwość awansu w strukturach Grupy TZMO.