W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Frezer

Nr referencyjny:
PI/CTI/F/11/19
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2019-12-15

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie wszelkich prac frezerskich
  • czyszczenie i bieżąca konserwacja obrabiarki

  • wykształcenie min. zawodowe o kierunku obróbka skrawaniem, frezer
  • doświadczenie w pracy na stanowisku frezera
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań

OFERTA:

W ZAMIAN PROPONUJEMY PRACĘ, KTÓRA BĘDZIE:

  • ciekawa i pełna wyzwań,
  • stabilna – jesteśmy na rynku już od 68 lat, zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat w jednozmianowym systemie czasu pracy
  • przyjazna – taką mamy atmosferę,
  • profesjonalna – tacy są nasi pracownicy,
  • obfita w benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, PPE, dofinansowanie przedszkoli, żłobków),
  • rozwojowa – u nas masz możliwość udziału w szkoleniach, awansu oraz pracy za granicą.