logo tzmo 2013

Obecnie  poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Mechanik – monter maszyn i urządzeń

Nr referencyjny:
PI/CTI/M/05/20
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Poland
Data ważności oferty:
2020-06-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • montaż maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z dokumentacją,
  • planowanie i terminowa realizacja prowadzonych prac,
  • sprawdzanie poprawności wykonanego montażu.

PROFIL PRACOWNIKA

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o kierunku mechanik/ślusarz/budowa maszyn/mechatronika,
  • doświadczenie w montażu maszyn,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów montażowych,
  • samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie.

W ZAMIAN PROPONUJEMY PRACĘ, KTÓRA BĘDZIE:

  • bezpieczna – zapewniamy środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,
  • stabilna – jesteśmy na rynku już od 69 lat, zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat w dwuzmianowym systemie czasu pracy,
  • obfita w benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE),
  • ciekawa i pełna wyzwań,
  • przyjazna – taką mamy atmosferę,
  • profesjonalna – tacy są nasi pracownicy,
  • rozwojowa – u nas masz możliwość udziału w szkoleniach, awansu.