logo tzmo.png

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Przedstawiciel ds. Aptek

Nr referencyjny:
RPF/PHA/D/02/20
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
województwo dolnośląskie / Polska
Data ważności oferty:
2020-03-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzedaż i promocja produktów marki Seni i Matopat w aptekach współpracujących z TZMO SA oraz Partnerami TZMO SA
  • bieżące raportowanie wyników pracy oraz osiąganie założonego planu sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów (apteki) na określonym terenie
  • organizacja i prowadzenie szkoleń z zakresu refundacji produktów
  • prowadzenie działań promocyjnych
  •  analiza konkurencji

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu samochodu
  • silna motywacja do osiągania założonych celów
  • preferowane miejsce zamieszkania: Wrocław lub okolice

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • znajomość rynku farmaceutycznego

  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas zastępstwa na okres około 1,5 roku
  • bogaty pakiet benefitów
  • ciekawa pełna wyzwań praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy