logo.png

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny

Nr referencyjny:
RPM/PM/OD/07/19/PJ
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Województwo opolskie, śląskie / Polska
Data ważności oferty:
2019-08-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • osiąganie założonego planu sprzedaży w zakresie produktów i usług medycznych na rynku szpitalnym
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałej relacji z klientami
  • rozwijanie sprzedaży w wyznaczonych grupach asortymentowych
  • praca nad ofertą przetargową
  • dbanie o dobry wizerunek TZMO SA

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywna znajomość języka obcego
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • posiadanie prawa jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu samochodu
  • silna motywacja do osiągania założonych celów

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (znajomość rynku szpitalnego i procedur przetargowych)

OFERTA:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realna możliwość awansu  w strukturach Grupy TZMO