logo.png

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny

Nr referencyjny:
RPM/PM/OS/10/19
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Województwo opolskie, śląskie / Polska
Data ważności oferty:
2019-11-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • osiąganie założonego planu sprzedaży w zakresie produktów i usług medycznych na rynku szpitalnym
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałej relacji z klientami
  • rozwijanie sprzedaży w wyznaczonych grupach asortymentowych
  • praca nad ofertą przetargową
  • dbanie o dobry wizerunek TZMO SA

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywna znajomość języka obcego (B1)
  • posiadanie prawa jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu samochodu
  • silna motywacja do osiągania założonych celów
  • preferowane miejsce zamieszkania kandydata- Opole i okolice

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (znajomość rynku szpitalnego i procedur przetargowych)

OFERTA:

  • ciekawa i pełna wyzwań,
  • stabilna – jesteśmy na rynku już od 68 lat, zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat,
  • przyjazna – taką mamy atmosferę,
  • profesjonalna – tacy są nasi pracownicy oraz podejście do biznesu
  • obfita w benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, III filar emerytalny, dofinansowanie przedszkoli, żłobków),
  • rozwojowa – u nas masz możliwość udziału w szkoleniach, awansu oraz pracy za granicą.