logo Plastica.gif

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie Plastica Sp. z o.o., poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Referent ds. technologicznych/Technolog

Nr referencyjny:
RTchg/01/2022
Spółka:
Plastica Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Frydrychowo (pow. golubsko-dobrzyński) / Poland
Data ważności oferty:
2022-03-02

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad technologią i jakością wyrobów produkowanych w technologii wytłaczania z wylewaniem, laminacji klejowej oraz druku fleksograficznego,
  • analiza i optymalizacja procesów, w tym eliminacja niezgodności, realizacja działań korygujących i zapobiegawczych,
  • współuczestnictwo w realizacji prac rozwojowych, wdrażanie nowych wyrobów i technologii,
  • realizacja prób, testów, modyfikacji procesów, w tym kwalifikacja nowych oraz zamiennych surowców,
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji technologicznej,
  • utrzymywanie kontaktu z dostawcami oraz klientami w zakresie technologii produkcji oraz wyrobów.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku: Technologia chemiczna, Inżynieria materiałowa lub pokrewne, preferowana specjalizacja: Chemia i technologia polimerów,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z technikami oraz specjalistami branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • znajomość metod przetwarzania tworzyw sztucznych w szczególności procesów wytłaczania oraz badania wyrobów z tworzyw sztucznych,
  • ustalanie wymagań  jakościowych i procesowych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

TO OFERUJEMY:

  • pracę w zakładzie produkcyjnym wyposażonym w nowoczesne ciągi technologiczne,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kompleksowy proces wdrożenia na stanowisko,
  • pracę w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie medyczne OPTUS, dofinansowanie do karnetów sportowych Medicover Sport, program emerytalny, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, liczne dofinansowania np. do wypoczynku pracownika),
  • przyjazny maksymalnie dwuetapowy proces rekrutacji z zaangażowaniem bezpośredniego przełożonego,
  • realną szansę rozwoju w ramach spółki oraz Grupy TZMO.