logo tzmo.png

TZMO SA to wiodący producent i dostawca artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Odpowiadamy nie tylko na aktualne potrzeby Klientów, ale także przewidujemy czego będą potrzebowali w przyszłości i staramy się zapewnić im to już dziś. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, przestrzegamy zasad zrównoważonego rozwoju. Dołączając do naszego zespołu damy Ci możliwość na wykorzystanie Twoich umiejętności oraz zdobycie wyjątkowego doświadczenia przy wsparciu profesjonalistów w przyjaznej atmosferze.

Obecnie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Asystent ds. obsługi klienta

Nr referencyjny:
RZiN/F/AOK/10/18
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-10-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa klientów na rynku francuskim
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania ofertowe klientów
  • kontakt z innymi komórkami firmy w celu skutecznej obsługi klienta
  • analiza konkurencji
  • przygotowanie raportów oraz analiz
  • przestrzeganie procedur i standardów firmy

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność
  • dokładność, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków
  • posiadanie prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy za granicą

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realna możliwość rozwojuw strukturach Grupy TZMO