logo_TZMO_SA.jpg

SZPITAL SPECJALISTYCZNY MATOPAT oraz PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA MATOPAT
W TORUNIU – stanowią część GRUPY TZMO.

 Od 20 lat placówka świadczy usługi medyczne na najwyższym, europejskim poziomie. Zatrudniamy ponad 180 osób, w tym większość stanowi wysoko wykwalifikowany personel medyczny.

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Lekarz psychiatra

Nr referencyjny:
S_DOL_P_07_21
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Poland
Data ważności oferty:
2021-10-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalne leczenie pacjentów, objętych opieką przez naszą placówkę

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe medyczne,
  • ukończona specjalizacja z psychiatrii,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • profesjonalizm i partnerstwo w podejściu do pacjenta,
  • znajomość obsługi komputera.

TO OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na zasadach umowy cywilno-prawnej (kontraktu),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w zespole wysokiej klasy specjalistów,
  • możliwość doskonalenia i dalszego rozwoju w obszarze swojej specjalizacji.