Logo Szpitala.jpg

SZPITAL SPECJALISTYCZNY MATOPAT oraz PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA MATOPAT
W TORUNIU – stanowią część GRUPY TZMO.

Od 20 lat placówka świadczy usługi medyczne na najwyższym, europejskim poziomie. Zatrudniamy ponad 190 osób, w tym większość stanowi wysoko wykwalifikowany personel medyczny.

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Pracownik recepcji

Nr referencyjny:
S_SA_R_10_21
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Poland
Data ważności oferty:
2021-10-31

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • telefoniczna i osobista obsługa pacjentów w zakresie rejestracji na wizyty lekarskie, badania diagnostyczne i hospitalizację,
  • informowanie o usługach medycznych świadczonych przez Szpital Specjalistyczny MATOPAT,
  • prowadzenie ewidencji i statystyki przyjętych pacjentów,
  • prace administracyjne.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office),
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i kultury osobistej,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów.

MILE WIDZIANE:

  • wykształcenie medyczne (elektroradiolog, fizjoterapeuta, asystentka stomatologiczna i inne).

TO OFERUJEMY:

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • obfite benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE),
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z profesjonalistami.