logo Plastica.gif

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. płac

Nr referencyjny:
SP/01/2019
Spółka:
Plastica Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Frydrychowo / Polska
Data ważności oferty:
2019-03-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • systemie kadrowo-płacowym TETA
  • kontrola ewidencji czasu pracy pracowników produkcyjnych z raportami pracy, wnioskami urlopowymi i innymi dokumentami
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu
  • naliczanie wynagrodzenia chorobowego, zasiłków chorobowych oraz innych świadczeń ZUS
  • uzgadnianie naliczonego wynagrodzenia w kartach pracy z listą płac

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych
  • praktyczna znajomość zasad dotyczących rozliczania czasu pracy
  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość oprogramowania MS Office – w szczególności Excel
  • mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego TETA

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa (ok. 18 m-cy)
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (w tym między innymi: karta medyczna, pakiet sportowy, dodatkowe ubezpieczenie NNW, zniżki do instytucji kultury)