logo Plastica.gif

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. personalnych

Nr referencyjny:
SPR/02/2019
Spółka:
Plastica Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Frydrychowo / Polska
Data ważności oferty:
2019-03-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opieka nad ZFŚS - prowadzenie dokumentacji, kontakt z pracownikami, realizacja postanowień, współpraca z centralą i spółkami Grupy TZMO
  • administrowanie benefitami pracowniczymi – prowadzenie dokumentacji, obsługa pracowników, kontakt z dostawcami usług
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją pracowników z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej

  • wykształcenie wyższe, preferowane: administracja, ZZL, ekonomia lub pokrewne
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych
  • dobra znajomość oprogramowania MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

OFERTA:

  • odpowiedzialna praca w miłym i wspierającym zespole
  • profesjonalne wdrożenie na stanowisko pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (w tym między innymi: karta medyczna, pakiet sportowy, fundusz emerytalny, dodatkowe ubezpieczenie NNW, zniżki do instytucji kultury)