7c6ec9e70e007f6d1b7a87a19e507022_matopat_szpital.png

SZPITAL SPECJALISTYCZNY MATOPAT oraz PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA MATOPAT
W TORUNIU – stanowią część GRUPY TZMO.
Od 18 lat placówka świadczy usługi medyczne na najwyższym, europejskim poziomie. Zatrudniamy 140 osób – w tym większość stanowi wysoko wykwalifikowany personel medyczny.

Obecnie poszukujemy:

Stanowisko:

Lekarz otolaryngolog

Nr referencyjny:
SSM/LOL/12/19
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2020-01-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

konsultacje pacjentów przychodni specjalistycznej lub/i wykonywanie zabiegów operacyjnych w zakresie otolaryngologii.

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe medyczne
  • II stopień specjalizacji (lub tytułu specjalisty zgodnie z nowym trybem specjalizacji). Mile widziane osoby zamierzające w najbliższym czasie uzyskać tytuł specjalisty
  • umiejętność pracy w zespole, ale jednocześnie dużej samodzielności
  • profesjonalizm i partnerstwo w podejściu do pacjenta
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość dostosowania się do zasad organizacyjnych obowiązujących w szpitalu

MILE WIDZIANE:

  • praktyka w zakresie swojej specjalizacji
  • czynna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • doświadczenie w pracy w zawodzie za granicą
  • posiadanie tytułu doktora nauk medycznych

  • zatrudnienie na zasadach umowy cywilno-prawnej (kontraktu),
  • określoną, z uwzględnieniem osobistych preferencji, ścieżkę rozwoju,
  • satysfakcję finansową (możliwość otrzymania dofinansowania kształcenia),
  • pracę w nowoczesnym szpitalu i ambulatorium.