SZPITAL SPECJALISTYCZNY MATOPAT oraz PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA MATOPAT
W TORUNIU – stanowią część GRUPY TZMO.

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Recepcjonistka

Nr referencyjny:
T/SSM/R/0919
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2019-10-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • telefoniczna i osobista obsługa pacjentów w zakresie rejestracji na wizyty lekarskie, badania diagnostyczne i hospitalizację
  • informowanie o usługach medycznych świadczonych przez Szpital Specjalistyczny MATOPAT
  • prowadzenie ewidencji i statystyki przyjętych pacjentów
  • prace administracyjne

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i kultury osobistej
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • dyspozycyjność

OFERTA:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • nowowczesne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dwuzmianowy system czasu pracy