Bella Line

Bella Line

"aktywność i relaks"

Najwyższej klasy kompleks rekreacyjno-sportowy dla miłośników aktywnego wypoczynku i relaksu w SPA.

Bella Line Wellness Centrum to najwyższej klasy kompleks rekreacyjno-sportowy. W ofercie klubu znajduje się szeroka gama pomysłów na aktywny wypoczynek i efektywny relaks. Na zwolenników tego pierwszego czekają dwa pełnowymiarowe korty squash, dwie sale do aerobiku, zajęcia Power Bike (pot. Spin),oraz ponad ośmiometrowa ścianka wspinaczkowa.
Po intensywnym treningu, jak również po ciężkim dniu pracy, Bella Line Wellness Centrum proponuje pobyt w części SPA, która jest integralną częścią klubu oraz w dużej mierze stanowi o jego wyjątkowości.

historia marki

bellaline_2006-2011.jpg
2006
Wellness

2006-2011 TZMO SA jest właścicielem wybudowanego w roku 2006 w Toruniu nowoczesnego klubu rekreacyjno-sportowego  Wellness Centrum Bella Line.
Marka Bella objęła swoim patronatem Centrum, gdyż kobiety, ich potrzeby, pragnienia i zainteresowania są dla TZMO SA szczególnie ważne. Chcemy je poznawać, bo wiedza ta pozwala nam przygotować wyroby najlepiej odpowiadające potrzebom kobiet.

2015v1.png
2015
Bella Line Wellness Centrum Toruń

Otwarcie I piętra z nowoczesną salą doprofesjonalnego treningu funkcjonalnego.

2015v2.png
2015
Zdobycie prestiżowych nagród

"Najbardziej Profesjonalnego klubu w Polsce" (Toruń) oraz "Najlepsza Inwestycja w Polsce" (Bydgoszcz) przyznawanego przez wiodące europejskie czasopismo Body Life.

2015v3.png
2015
Otwarcie nowego klubu Bella Line Wellness Centrum Wrzosy w Toruniu

Obecnie Bella Line to cztery kluby: trzy w Toruniu (jeden dedykowany tylko kobietom) oraz klub w Bydgoszczy.

2016.png
2016
Marcin Ługowski - Menedżer Roku Branży Fitness

Menedżerem Roku Branży Fitness zostaje Marcin Ługowski - manager Bella Line Wellness Centrum w Bydgoszczy

2017.png
2017

Planowane otwarcie kolejnego Bella Line Wellness Centrum w Bydgoszczy.

przejdź do strony marki

zasięg marki

zasieg.jpg

Nasze wyroby sprzedajemy na ponad 80 rynkach: w Unii Europejskiej, w Europie Środkowej i Wschodniej, w Afryce i na Dalekim Wschodzie.

Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube