22. Międzynarodowa Konferencja Opieki Długoterminowej

1-mkod001.JPG logo
Międzynarodowa Konferencja Opieki Długoterminowej to wydarzenie na skalę światową, które pozwala nie tylko na nawiązanie nowych kontaktów, wymianę poglądów, ale przede wszystkim jest doskonałym źródłem inspiracji do działania i szansą na integrację. Każdego roku podczas Konferencji przekonujemy się jak wiele nas łączy.

Największe wydarzenie dotyczące opieki długoterminowej w Europie!

Demencja cały czas budzi wiele obaw i kontrowersji. Dostrzegamy jak ważny jest to problem, dlatego była głównym bohaterem Międzynarodowej Konferencji Opieki Długoterminowej, która już po raz 22. odbyła się w Toruniu. Zaprezentowaliśmy wiele inspirujących przykładów i sprawdzonych rozwiązań z całego świata.

Co zrobić, by lepiej zrozumieć zachowanie osoby z chorobą Alzheimera lub innymi formami demencji? Jak dostosować otoczenie? W jaki sposób minimalizować negatywne objawy tej choroby? Jak poprawić jakość życia chorego? – to tylko niektóre z pytań na jakie odpowiedzieli specjaliści, którzy spotkali się w czasie konferencji. Blisko 1000 dyrektorów europejskich domów pomocy społecznej oraz profesjonalistów z zakresu opieki długoterminowej debatowało na temat poprawy jakości życia osób chorych z różnymi formami demencji.

W tym roku dyskusje dotyczyły tematu Demencji, a gościem specjalnym była Teepa Snow - niezrównana terapeutka, ale też genialny pedagog - nauczyciel opiekunów.

http://mkod.pl/

aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube