sylwetki

sylwetki.jpg logoMonika, Prezes Spółki CitoNet-Warszawa Sp. z o.o.


• Jak przebiegał Twój rozwój zawodowy w TZMO SA?


Swoją przygodę zawodową z TZMO SA rozpoczęłam jeszcze jako studentka. Objęłam stanowisko w Biurze Zapewnienia Jakości. Tworzenie procedur i instrukcji postępowania oraz struktur, analiza procesów i ich audytowanie, dały mi możliwość zdobycia ogromnej wiedzy o całej organizacji. Po czterech latach pracy otrzymałam propozycję objęcia stanowiska w Biurze Zarządu. Udział w spotkaniach i konferencjach oraz kontakty z interesującymi ludźmi, pozwoliły mi uczyć się od najlepszych i dalej się rozwijać. Kolejnym dużym wyzwaniem była dla mnie możliwość zarządzania jedną ze spółek Grupy TZMO, spółką CitoNet-Bydgoszcz SA, specjalizującą się w usługach sterylizacji i prania dla podmiotów medycznych. Po dwóch latach objęłam funkcję Dyrektora Marki CitoNet, aby tworzyć i rozwijać sieć usług CitoNet w całej Polsce. Obecnie zarządzam szóstym już oddziałem sieci – spółką CitoNet-Warszawa.


• Jakie możliwości daje Ci praca w TZMO SA?


Praca w TZMO SA daje nieograniczone możliwości. Myślę, że to co udało mi się osiągnąć jest tego najlepszym przykładem. Trzeba mieć marzenia i wyznaczać sobie cele zawodowe, a praca w takiej firmie jak TZMO SA pozwala na ich realizację.


• Jakie wyzwania zawodowe dla Ciebie niesie przyszłość?


Wyzwania, które niesie ze sobą przyszłość są ogromne. Pobudzają do kreatywnego myślenia i działań, które w konsekwencji pozwalają na osiągnięcie sukcesu zawodowego i osobistego. Każdego dnia zastanawiam się, co można zrobić lepiej, inaczej. Nasza organizacja nieustannie się rozwija, wdrażane są nowe rozwiązania, nowe technologie, zmienia się rynek, zmieniają się również wymagania klientów. Naszym zadaniem jest rozpoznawanie potrzeb klientów i spełnianie ich oczekiwań.Adam, Kontroler Finansowy TZMO SA


• Jak przebiegał Twój rozwój zawodowy w TZMO SA?


W ciągu 9 lat w TZMO SA miałem możliwości pracować na sześciu stanowiskach, gdzie zdobyłem wiedzę, doświadczenie i umiejętności w rachunkowości zarządczej. Miałem możliwości poznania procesów biznesowych w przekrojowym ujęciu w aspekcie wszystkich obszarów działania Grupy TZMO. Realizowałem wiele projektów, w czasie których doskonaliłem umiejętności współpracy w zespole i dzielenia się wiedzą. Podwyższałem swoje kwalifikacje poprzez kursy, szkolenia, studia podyplomowe. Szczególnym doświadczeniem w dotychczasowym rozwoju była czteroletnia praca w fabryce w Rosji, gdzie miałem możliwości realizacji zadań na stanowisku kierowniczym. Był to niezwykle ciekawy okres, w którym poznawałem oprócz pracy również kulturę i funkcjonowanie w innym państwie. Jestem przekonany że dotychczasowe doświadczenia zbudowały mnie jako profesjonalistę w zakresie finansów i pozwolą mi na udział w wielu biznesowych projektach i podejmowanie decyzji na stanowisku zarządczym.

kariera
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube