TZMO wśród największych polskich prywatnych firm w rankingu magazynu Forbes

globalny_zasieg@3x.jpg logo

Lista 100 – Największe Polskie Firmy Prywatne, nowy ranking polskiej edycji magazynu „Forbes” pokazuje realną wartość przedsiębiorstw, które zostały zbudowane za polski kapitał, rękami polskich biznesmenów.

"W ciągu minionego ćwierćwiecza nie było bardziej udanej prywatyzacji niż sprzedaż Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych. Kadra firmy do spółki ze środowiskami akademickimi oraz medycznymi, która w 1991 roku przejęła kontrolę nad TZMO, nie tylko potrafiła zachować miejsca pracy, ale też konsekwentnie rozwinęła biznes. TZMO zgromadziło szeroki portfel produktów i marek – takich jak Bella znana głównie z podpasek, pieluchy dla dorosłych Seni czy produkty marki Pollena Eva – a jednocześnie przeprowadziło skuteczną ekspansję zagraniczną. Toruńska firma najpierw skoncentrowała się na rynkach wschodnich, od Rosji aż po Indie, a gdy okrzepła, zaczęła walczyć o klientów na zachodzie Europy i za oceanem".

aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube