proces rekrutacji

Proces rekrutacji w TZMO SA to gwarancja profesjonalnego i indywidualnego podejścia do kandydata, przy jednoczesnym zapewnieniu poufności i dyskrecji.
1 Aplikacja
tab1.jpg

Aplikacja

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na jednym ze stanowisk znajdujących się w zakładce Oferty Pracy, odpowiedz na ogłoszenie, przesyłając dokumenty aplikacyjne.

Aplikacja ogólna

Jeśli żadna z obecnych ofert pracy nie odpowiada Twoim kompetencjom i zainteresowaniom, zachęcamy do wypełnienia aplikacji ogólnej.

2 Wstępny etap
wstepnyetap.jpg

Wstępny etap

Analiza dokumentów aplikacyjnych

Na tym etapie specjalista z zespołu rekrutacyjnego TZMO SA analizuje dokumenty kandydatów pod kątem zgodności wykształcenia i doświadczenia zawodowego z wymaganiami zawartymi w ogłoszeniu.

I rozmowa kwalifikacyjna

Wybrane osoby zapraszane są do pierwszego etapu rekrutacji. Spotkanie to umożliwia kandydatom zaprezentowanie swojej osoby, w tym motywacji do podjęcia pracy oraz oczekiwań odnośnie oferty. Ten etap może również odbywać się za pomocą komunikatora Skype, który umożliwia nam rozmowy z kandydatami z odległych zakątków Polski i świata.

3 Szczegółowa analiza
szczegolowaanaliza.jpg

Szczegółowa analiza

Podczas drugiej rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci mają możliwość spotkania z potencjalnym bezpośrednim przełożonym. Na tym etapie weryfikowane są również kompetencje aplikujących. Narzędzia, z którymi możesz się zetknąć podczas rekrutacji to:

TESTY MERYTORYCZNE

TESTY MOTYWACJI I OSOBOWOŚĆI

ZADANIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE

PRÓBKI PRACY

ASSESSMENT CENTRE

4 Oferta pracy
ofertapracy.jpg

Oferta pracy

Jeśli proces rekrutacyjny zakończy się dla Ciebie pozytywnie otrzymasz propozycję pracy.

Odpowiedź zwrotną na temat udziału w procesie otrzymasz w ciągu dwóch tygodni od ostatniego spotkania, niezależnie od wyniku rozmowy.