aktualności

tofi-tofifest-logo-edycja-A.png
2014-10-17

18-26 październik - TZMO i marka Bella zapraszają na 12 edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Ponad 150 filmów i wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących.

W Toruniu w dniach 18-26 października odbędzie się 12 edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. To prawdziwa uczty kinomana. W tegorocznym programie na uczestników festiwalu czeka aż 150 filmów, a także masa dodatkowych atrakcji i wydarzeń towarzyszących. Odbędzie się ponad 40 spotkań z aktorami, reżyserami, a wśród nich Jerzy Hoffman, Daniel Olbrychski, Agata Kulesza, Tymon Tymański, Danuta Szaflarska i wiele innych.

W trakcie Tofifest 2014 po raz pierwszy odbędą się AUDIOWIZJE, innowacyjny festiwal muzyczny, stawiający na wzajemne oddziaływanie dźwięku i obrazu.

Wszystkie wydarzania 12. MFF Tofifest odbędą się w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa oraz w Kinie Centrum CSW w Toruniu. Audiowizje Festival trwać będzie w dniach 21–25 października 2014 w centrum festiwalowym Tofifest oraz 5 klubach muzycznych na toruńskim Starym Mieście.

TZMO S.A od lat wspiera przedsięwzięcia ważne dla rozwoju kultury i twórczego myślenia, a w szczególności te idee, które rodzą się naszym mieście, sprzyjając jego artystycznemu rozwojowi. Dlatego TZMO SA i marka Bella objęły opieką sponsorską Międzynarodowy Festiwal Filmowy TOFIFEST.

Więcej informacji o Festiwalu, w tym program,  znajdziecie Państwo pod adresem www.tofifest.pl.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Festiwalu.

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube