aktualności

2011-10-21

Bezpłatne warsztaty Seni NZOZ

Centrum Opieki Długoterminowej Seni NZOZ jest organizatorem bezpłatnych warsztatów, które adresowane są do rodzin oraz przyjaciół osób niesamodzielnych, zwłaszcza tych, które same opiekują się swoimi bliskimi w domu. Już 7.11 rozpoczynamy IV edycję pt. PIELĘGNACYJNY LISTOPAD.

 

IV edycja warsztatów  w całości poświęcona będzie profesjonalnej pielęgnacji ciała chorego. Warsztaty będą miały charakter zajęć praktycznych i odbywać się będą w warunkach symulowanych, z wykorzystaniem łóżka oraz fantoma do ćwiczeń. Każdy uczestnik będzie miał szansę przećwiczenia nabytych umiejętności.

Warsztaty są zaplanowane w każdy poniedziałek listopada (tj. 7, 4, 21, 28.11). Zaczynają się zawsze o 17.00 i trwają do 19.00. Od 19 do 20 możliwe indywidualne konsultacje. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej www.opiekawdomu.eu ZAPRASZAMY - ilość miejsc ograniczona.

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube