aktualności

B.Komorowski,J.Jozefowicz.JPG
2013-04-26

Głowa Państwa w TZMO SA

25 kwietnia 2013 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski przybył z wizytą do spółki Plastica należącej do Grupy Kapitałowej TZMO SA. Prezydent w towarzystwie Prezesa Zarządu TZMO SA Jarosława Józefowicza obejrzał zakłady produkcyjne mieszczące się na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Po zwiedzaniu fabryki odbyło się spotkanie z przedstawicielami administracji państwowej, parlamentarzystami, partnerami biznesowymi  TZMO SA, a także przedstawicielami Grupy Kapitałowej TZMO SA. Przedmiotem rozmów była działalność spółki w kraju oraz na rynkach zagranicznych.  Mówiąc o TZMO SA Prezydent podkreślił : „…20 % udziału na trudnym rynku niemieckim na każdym robi wrażenie”.

W związku z uznaniem dla działalności TZMO SA poza granicami kraju Prezydent Bronisław Komorowski nagrodził firmę tzw. „Polskim Gospodarczym Noblem” za obecność na rynku globalnym.

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube