Grupa TZMO "Marką Polskiej Gospodarki"

Lista 2000.jpg logo
- Rodzimi przedsiębiorcy są najlepszą wizytówką polskiej gospodarki na świecie, tym bardziej cieszy fakt, że tak wielu z nich znalazło się wśród nominowanych do naszych nagród. Gratuluję dzisiejszym laureatom i życzę dalszych sukcesów - powiedział wicepremier, minister gospodarki podczas Gali wręczenia nagród laureatom plebiscytów „Marka Polskiej Gospodarki”, „Orły Eksportu” oraz „Dobra Firma 2015”.

Uroczystość odbyła się 20 października 2015 r. w siedzibie Ministerstwa Gospodarki. Nagrodę „Marka Polskiej Gospodarki” otrzymały przedsiębiorstwa odnoszące największe sukcesy w polskim eksporcie. „Orzeł Eksportu” to wyróżnienie dla tych firm, które w ostatnim czasie najdynamiczniej rozwinęły swoją sprzedaż za granicę. Podczas gali nagrodzone zostały także przedsiębiorstwa z Listy 2000 Polskich Firm „Rzeczpospolitej”. Otrzymały one tytuł i coroczną nagrodę „Dobra Firma 2014”.

Grupa TZMO okazała się bezkonkurencyjna jako "Marka Polskiej Gospodarki" w kategorii -przemysł chemiczny i farmaceutyczny.

Na "Liście 2000" Rzeczpospolitej - Grupa TZMO uplasowała się na 128 miejscu.
Wśród sklasyfikowanych w rankingu firm prywatnych z polskim kapitałem, Grupa TZMO  znajduje się w pierwszej trójce.

Zapraszamy na nasz profil Facebook.


aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube