INDIE - Otwarcie centrum logistycznego w Ambathurai

Bella Premier (2).jpg logo
25 lipca 2014 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowego centrum logistycznego spółki BELLA PREMIER Happy HygieneCare Pvt.Ltd. należącej do Grupy TZMO.

25 lipca 2014 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowego centrum logistycznego spółki BELLA PREMIER Happy HygieneCare Pvt.Ltd. należącej do Grupy TZMO.  Inwestycja zlokalizowana jest w Ambathuraiu w stanie Tamilnadu w Indiach. Budowa o powierzchni 5978 m2 zajęła 7,5 miesiąca. TZMO SA to przykład największej inwestycji polskiego kapitału w Indiach. To już druga inwestycja tej spółki w Indiach. TZMO SA jest tam obecne od 12 lat. TZMO SA w Indiach to nie tylko biznes, to również organizowany w Maduraju  Bella Badminton Cup jak również udział w rządowych programach edukacyjnych, podczas których w szkołach indyjskich pracownicy firmy edukują młode dziewczyny i kobiety w zakresie podstawowych zasad higieny. Za tą działalność spółka otrzymała nagrodę Matki Teresy.

„Ta i kolejne nasze inwestycje pozwalają nam kreować i budować nasze marki produktów do higieny kobiecej, produktów dla dzieci, jak również dla ludzi z problemami nietrzymania moczu na rynku globalnym, w tym także indyjskim i amerykańskim” mówi Jarosław Józefowicz – Prezes Zarządu TZMO SA.

Więcej informacji również na naszym profilu TZMO SA na Facebook

aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube